החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ היא חברה בבעלות מלאה של לשכת עורכי הדין. החברה פועלת בשוק עריכת הדין עשרות שנים וכוללת מחלקות שונות, אשר מטרתן לתת מענה לכל הצרכים של ציבור עורכי הדין. ההון האנושי של החברה מונה כ-20 עובדים במחלקות השונות ורובם עורכי דין במקצועם. 

בתחילת הדרך המאמץ המרכזי ותחום העיסוק המרכזי היה כתיבה והוצאה לאור של ספרים חדשים ואיכותיים בתחום המשפט, ואלו הפכו מיד לרבי מכר. עם הזמן, אל מול השינויים שזימנה התקופה והצרכים שהתגבשו בקרב קהילת עורכי הדין והמשפטנים, פיתחנו קורסים והכשרות מקצועיות במגוון תחומים מעשירים וחדשניים בעולם המשפט, העשייה המשפטית ועריכת הדין. בשנים האחרונות החברה בתהליך של "מהפכת" חדשנות, אשר הובילה להשיק בכל שנה מוצרים חדשים, מוצרים ושירותים העומדים בקדמת הטכנולוגיה וכל העת מתעדכנים אל מול ההתחדשות המתמדת בעולם זה. מטרת המוצרים השונים לייעל את העבודה השוטפת של עורכי הדין. 

החברה במתכונתה הנוכחית היא חלק בלתי נפרד מלשכת עורכי הדין בתחומים מסוימים ומשמשת זרוע מתכננת ומבצעת אל מול הצרכים המשתנים. החברה כחלק אינטגרלי מלשכת עורכי הדין חרטה על דגלה את ערכי המצוינות, האיכות והמקצועיות. ערכים אלו מנחים אותנו בדרכנו ובפועלנו לפיתוח והנגשת המידע המשפטי, וכן להענקת שירותים נלווים ייחודיים לקהילת המשפטנים ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. 

בין מוצרי הדגל שמציעה החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין נמנים: "הכרטיס החכם" – הקשר הישיר שלכם למערכת נט המשפט, "פדאור" – מנוע חיפוש משפטי, "אסקי" – מחולל הטפסים המשפטיים, "פרקטי-COM" – קורסי הכשרה לעורכי הדין, מחלקת הוצאה לאור הכוללת ספרים מקצועיים פרי עטם של בכירי עורכי הדין והשופטים בתחומי המשפט השונים וקורסי הכנה לבחינות הלשכה. 

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ