סל הקניות

סל הקניות ריק

אקטוארים

כאן תמצאו מגוון רחב של נותני שירותים פיננסיים בתחום האקטואריה, ובין היתר, ייעוץ בתחום האקטוארי, הכנת חוות דעת לבית המשפט ועוד.

ביטוח

כל נותני השירות בתחום הביטוח מאוגדים כאן תחת קורת גג אחת: סוכני ביטוח, חברות ביטוח, יועצים בתחום הביטוח, חוות דעת ועוד.

גישור ובוררות

בעידן של יישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות מאגר מגשרים ובוררים הוא חיוני והכרחי.

גרפולוגיה משפטית

מומחים העוסקים בניתוח של כתבי-יד ובהשוואה בין כתבי-יד שונים לגילוי מסמכים מזויפים, חתימות מזויפות ועוד. חלק מהשירותים הניתנים הם של חוות דעת לבית המשפט.

הוצאה לפועל

שפע שירותים בתחום האכיפה, הגבייה וההוצאה לפועל אשר נועדו לסייע לעורכי הדין העוסקים בתחום.

השכלה, קורסים והשתלמויות

בעולם שנע כל העת קדימה יש חשיבות רבה להתפתחות אישית ומקצועית, להרחבת תחומי העיסוק ולהעמקה. כאן מרוכזים קורסים, השתלמויות ושאר המסלולים המציעים לימודים בתחומים שונים והמסייעים לעורכי הדין להרחיב את תחומי העיסוק שלהם ולהתקדם.

חוות דעת כלכליות והערכות שווי

כאן מרוכזים מומחים שונים העוסקים במתן חוות דעת כלכליות בתיקי בית משפט בתחומים שונים, כגון אומדן נזקים כלכליים, הערכת הפסדים, הערכת הפסדי שכר, הערכת שווי לחברות ולשותפויות, בדיקת נאותות חשבונאית (DUE DILIGENCE), חישובי איזון משאבים, אומדן ערך כספי לפי בקשת בית המשפט, כונס הנכסים הרשמי, רשות המיסים ועוד.

חוות דעת מומחה

מרבית התיקים המתנהלים בבית המשפט מוכרעים על ידי חוות דעת של מומחים בתחומים שונים. לצד מומחים העורכים חוות דעת כלכליות והערכות שווי, תוכלו למצוא כאן מענה גם אם תצטרכו חוות דעת של פסיכולוג או הערכה פסיכיאטרית, חוות דעת של מומחה בתחום האינטרנט או המחשבים, לרבות לשון הרע, מומחה בתחום הנגישות, בתחום ההתמכרויות ועוד.

חוות דעת רפואיות

אוסף מומחים רפואיים העוסקים במתן חוות דעת רפואיות בתחומים השונים לרבות בתיקים של רשלנות רפואית, נזקי גוף, הולדה בעוולה, נזקים נפשיים ועוד.

חוקרים פרטיים ופוליגרף

בהליכים משפטיים רבים מסתייעים עורכי הדין בחוות דעת של חוקרים פרטיים. המאגר מקיף שורת חוקרים פרטיים העורכים חקירות כלכליות, איסוף ראיות לבית המשפט, האזנות סתר, מעקבים, עבודות בילוש, איתור אנשים, בדיקות פוליגרף ועוד.

חשבונאות ויעוץ מס

עורכי דין ומשפטנים רבים נזקקים לשירותים בתחום הכלכלי-פיננסי כדוגמת רואי חשבון, יועצי מס, מנהלי חשבונות ויועצים פיננסיים אחרים. רשימת השירותים שלהם כוללת הגשת דוחות לרשויות המס, ייצוג ברשויות המס ובביטוח הלאומי ועוד. בין נותני השירות תמצאו גם מומחים העוסקים באיזון משאבים בין בני זוג, בהערכת אובדן רווחים בעסק ומומחים העוסקים בהכנת חוות דעת לבית המשפט.

מהנדסים

דינן של תביעות רבות בבית המשפט נחרץ בעזרת חוות דעת מומחה מטעם מהנדס. כאן תמצאו מהנדסים אשר עורכים חוות דעת בנושאים הנדסיים וטכנולוגיים שונים לרבות בסוגיות הנוגעות לתקינה ולרגולציה. בין היתר, תוכלו לקבל חוות דעת הנוגעות לליקויים במכונות או במכשירים, ליקויי בנייה, כשלים בטיחותיים במבנים ועוד.

מומחים לדין הזר

כללי המשפט הבינלאומי הפרטי מחייבים במקרים מסוימים להגיש חוות דעת מומחה לדין הזר, לביצוע פעולה משפטית הקשורה בגוף, באדם או בעניין שמקורו מחוץ לארץ. כאן מרוכזים מומחים לדין הזר. בין יתר עיסוקיהם הם עורכים חוות דעת המשמשות להוכחת הדין הזר בבית המשפט. מקרים נפוצים שבהם יש צורך בחוות דעת של מומחה לדין הזר: רישום בלשכת רישום מקרקעין, ברשם הירושה, בעת אכיפת פסקי חוץ ועוד.

נוטריונים

כאן נעמיד לרשותכם רשימה של נוטריונים אשר יציעו לכם מגוון שירותים, כגון תרגום מקצועי, אימות חתימה, אפוסטיל ועוד.

עדים מומחים

כמעט בכל התביעות המתנהלות בבתי המשפט נדרשות עדויות של עדים מומחים. כאן תמצאו מגוון רחב של מומחים כדוגמת גרפולוגים, מומחים בנדל"ן ועוד.

עריכת לשון

מומלץ כי עורכי דין ומשפטנים יסתייעו בשירותיהם של עורכי לשון בכל טקסט שהם מפיקים: הכנת כתבי בי-דין, כתיבת ספרי משפט, עבודות גמר ועוד. השירות המוצע על ידי עורכי הלשון כולל ניסוח, שיפור וליטוש טקסטים, עריכת תוכן, לרבות עריכת אתרי אינטרנט, הגהה ועוד.

רכזי נגישות

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות קובע חובה למנות רכז נגישות בכל ארגון או גוף ציבורי המעסיק למעלה מ-25 עובדים. בישראל פועלים כמה גופים העוסקים בהכשרה מקצועית של רכזי נגישות והחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין היא הבולטת שבהם. כאן תמצאו רשימה של רכזי נגישות אשר עברו הכשרה מקצועית והוסמכו לתפקיד.

שירותים פיננסיים

התחום הכלכלי-פיננסי זוכה לאחרונה לתנופה עצומה. כמעט בכל עניין משפטי נזקקים עורכי הדין לייעוץ פיננסי, לעריכת תחשיבים, למתן חוות דעת בתחום הפיננסי לרבות כימות רכיבי תביעה, בדיקת זכויות עובדים, תחשיבי נזק, חישובים הקשורים בפנסיה, ניתוח תיקי השקעות, ניתוח ניירות ערך ואופציות ועוד. כאן תמצאו גם מומחים בתחום שוק ההון היכולים לסייע לכם בהכנת תביעות ייצוגיות נגד גופים פיננסיים שונים.

שמאים

מאגר מקיף של שירותי שמאות במגוון נושאי השמאות: שמאות מקרקעין, שמאות רכב, שמאות רכוש. השירותים מקיפים גם בדיקות מקדימות לעסקאות נדל"ן, רישוי, תכנון, התאמת נכס למצב הקיים, בדיקת תיקי בנייה והיתרים, טיפול בהיטלי השבחה, הערכות שווי, הכנת חוות דעת לבתי המשפט, בוררויות ועוד

תמלול ופענוח הקלטות

הפתרון הטוב ביותר לתיעוד ישיבות, דיונים בבתי המשפט, שימועים, גישורים ובוררויות הוא הקלטה ותמלול. השירותים המוצעים כוללים הקלטות של אודיאו או וידאו, תמלול, תרגום, השוואת קולות, בדיקת אותנטיות של קלטות במעבדת קול ממוחשבת, מתן חוות דעת לבית המשפט ועוד.

תרגום משפטי

במהלך עבודתם נזקקים עורכי הדין לא פעם לשירות מקצועי של תרגום מסמכים משפטיים. המתורגמנים במאגר מציעים שירותי תרגום במגוון שפות ובתחומים שונים, ובין היתר, תרגום הסכמים, תרגום כתבי בי-דין, תרגום תעודות שונות. התרגומים ניתנים במגוון שפות לרבות אנגלית, צרפתית, רוסית, ערבית, ספרדית ועוד. תוכלו גם למצוא מתורגמנים סימולטניים.

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ