סל הקניות

סל הקניות ריק

אדריכלות ועיצוב פנים

כאן איגדנו מגוון אדריכלים ומעצבי פנים אשר יסייעו לכם בתכנון חלל המשרד בצורה המיטבית.

אמנות למשרד

יצירת אומנות במשרד עשויה לשדרג את התדמית של המשרד ולשדר יוקרה, יצירתיות והצלחה. כאן תמצאו גלריות ובתי סטודיו המציעים מגוון יצירות אומנות לחלל המשרד.

אולמות כנסים וחדרי ישיבות

לעיתים החלל במשרד אינו מתאים לאירועים שונים או שאינו יוצר את הרושם הנכון. כאן איגדנו מבחר אולמות למטרות שונות, כגון כנסים, ישיבות, פרזנטציות, אירועי חברה ולקוחות, אירועי הרמת כוסית, סדנאות, הדרכות וימי עיון, השקות מוצר או מותג, תערוכות, כנסים, מסיבות עיתונאים, העשרות עובדים, אירוח משלחות וקבוצות, פגישות הנהלה ודירקטוריון, אירועי סוף שנה ועוד.

בנקאות

בחלק זה של המאגר תמצאו שירותי בנקאות מתקדמים לעורכי דין המעוניינים בייעוץ בנקאי, בליווי בנקאי, ביחס אישי ובהטבות מיוחדות לעורכי דין.

בתי דפוס

אחד השירותים הנחוצים ביותר לעורכי דין הוא שירות של דפוס. כאן עומדים לרשותכם בתי דפוס המספקים שפע שירותים לעורכי דין, ובין היתר, הדפסות וצילומים, סריקת מסמכים, הכנת כתבי טענות וכתבי בי-דין להגשה, שירותי ארכיון לעורכי דין, שירותי כריכה, ליווי פרויקטים ושחזור מסמכים ועוד.

יעוץ ארגוני ועסקי

משרד עורכי דין, כמו כל עסק, זקוק למומחה אשר יערוך מיפוי מעמיק ומקיף של המשרד, יזהה את נקודות הכשל ונקודות החוזקה ויבנה תוכנית פעולה מפורטת שתכליתה הצמחת העסק והתייעלותו. כאן תמצאו מומחים המציעים שירותי ייעוץ ארגוני ועסקי וייעוץ שיווקי, אשר בעזרתם תוכלו להביא לצמיחתו של העסק ולשגשוגו.

מזכירות משפטית

אחד הסודות למשרד עורכי דין מצליח הוא הסתייעות בשירותי מזכירות משפטית איכותיים. חלק זה מכיל מגוון רחב של מזכירים משפטיים ומזכירות משפטיות. בין מגוון השירותים המוצעים: שירותי משרד כלליים, סיוע בהנהלת חשבונות וטיפול בתיקים של בתי המשפט.

מכונות קפה

עורכי דין מצליחים, המשדרים ללקוחותיהם איכות ויוקרה, נוהגים ללוות את הפגישות בשתיית קפה איכותי. כדאי לפנק גם את העובדים בקפה איכותי. הרי ידוע שהרעיונות המבריקים ביותר צצים בשיחות האגביות ליד מכונת הקפה. כאן תמצאו את החברות המובילות לאספקת מכונות קפה איכותיות.

מתחמי עבודה

לכל אחד מגיעה סביבת עבודה איכותית, נוחה ותומכת, אשר בה הוא יוכל לייצר קשרים עסקיים חדשים. כאן תמצאו מגוון מתחמי עבודה המציעים סטנדרט חדש של משרדים מעוצבים לחברות. מתחמי העבודה מעודדים יצירת קהילה ופותחים הזדמנות עסקית עבור היזמים על ידי מנטורינג אישי, אירועים מהנים, הרצאות אורח וסדנאות.

מתנות לעובדים וללקוחות

כאן תמצאו גופים המספקים פתרונות יצירתיים למתנות לעובדים או ללקוחות.

נדל"ן - קנייה, מכירה והשכרה

לשם איתור נכסים מתאימים לקנייה או לשכירה יש לפנות למומחים לדבר. חלק זה במאגר כולל גופים שונים המתמחים בנדל"ן: קנייה, מכירה והשכרה, לרבות איתור נכסים מעיזבונות, מכונסי נכסים, נכסים בדמי מפתח ועוד.

ניהול חשבונות

כל עורך דין מצליח מקיף את עצמו בנותני שירות מקצועיים אשר מסירים ממנו דאגות וטרדות מיותרות. כאן ריכזנו נותני שירות בתחום הנהלת החשבונות לעורכי דין, למשרדי עורכי דין, לשותפויות ולחברות עורכי דין, כולל שירותי הנהלת חשבונות ושכר במיקור חוץ.

עיצוב גרפי

כדי שעורך דין יבסס את מעמדו כאיכותי וכמקצועי בתחומו מומלץ שיתנהל לפי עקרונות השיווק המודרניים. מיתוג המשרד הוא מילת המפתח. כאן מרוכזים נותני שירות בתחום העיצוב הגרפי. שירותים אלו כוללים מיתוג, עיצוב גרפי לעסקים, עיצוב לוגו, פליירים, כרטיסי ביקור ועוד.

ציוד משרדי

בעולם המשפט חשיבות רבת משקל לציוד משרדי העובד כהלכה בזמן אמת. כאן תמצאו ספקים שונים של ציוד משרדי הנחוץ לעבודתו השוטפת של עורך הדין כולל מכונות צילום, מדפסות ועוד.

צילום מקצועי ויצוגי

כאן שילבנו מאגר של צלמים המתמחים בשירותי צילום לעורכי דין, כגון צילומי תדמית, צילומי פורטרטים, צילומי סטילס ועוד.

ריהוט משרדי

עורכי דין מצליחים מקפידים לעצב את המשרד שלהם בעזרת ריהוט מתאים המשדר יוקרה ונוחות כאחד. בחלק זה תמצאו ריהוט משרדי בסגנונות שונים, אשר יענה על הצרכים המיוחדים שלכם.

שיווק ומיתוג

בעולם העסקי ישנה חשיבות רבה לתכנון וביצוע שיווק אסטרטגי לציבור עורכי הדין. בעמוד זה תוכלו למצוא בעלי מקצוע שיסייעו לכם בהקמת אמצעי שיווק כגון: בניית אתרים, דפי פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, עלוני מידע, יחסי ציבור, תקשורת ועוד...

שירותי ארכיון וגניזה

בעמוד זה תוכלו למצוא שירותי ניהול ארכיון, איסוף וניהול מידע, תיוק חזותי, תיוק פעיל, ניהול רשומות, גניזה וארכיון וכן מערכות מידוף מודולריות.

שירותי ניקיון

מחפשים שירותי ניקיון למשרד שלכם? כאן תוכלו למצוא שירותי ניקיון מקצועיים באזורכם בעזרתם תוכלו לשמור על סביבת העבודה נקייה ונעימה.

שליחויות ומסירות משפטיות

ערכאות משפטיות ורבים ממשרדי עורכי הדין משתמשים דרך קבע בשירות שליחויות ומסירות משפטיות לטובת העברת ניירת משפטית ומסמכים מסווגים ליעדים שונים כגון: בתי המשפט, רשם החברות, טאבו ועוד.. בעמוד זה תוכלו למצוא שירותי מסירות משפטיות, איתור חייבים, ושליחויות מתועדות.
 

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ