סל הקניות

סל הקניות ריק

קורס אונליין בכיתה וירטואלית

רישום ופירוק חברות – כל מה שצריך לדעת (ויותר)!

המרצה: עורך הדין דוד פרנק – מומחה לפרקטיקה במשפט המסחרי

כל הפרקטיקה הנדרשת כדי לעסוק ברישום חברה ולהכיר את עולם החברות מקרוב, הקורס מוסבר בצורה קלילה ומונגשת לעורכי דין מתחילים וותיקים כאחד, גם אם הייתה להם נגיעה בתחום וגם אם מעולם לא.

הקורס הבסיסי: בתוך שלושה מפגשים, תוכלו לרכוש את הידע הבסיסי הנדרש לרישום ופירוק חברות. נלמד על סוגים שונים של חברות, מניות, בעלי תפקידים והכי חשוב – נלמד איך לרשום חברה, אילו דיווחים יש לדווח לרשם ובאיזה אופן, ונלמד כיצד מפרקים חברה.

הקורס המתקדם: בעזרת שלושה מפגשים נוספים בלבד תוכלו להעלות את רמת ההבנה שלכם והידע שלכם על עולם החברות באופן ניכר, ולהיות מסוגלים לנהל עסקה איכותית. במפגשים אלו נרחיב על הסכמי מייסדים, תקנון חברה מורחב וסיווגי מניות, הסכמי השקעה, רכישת מניות, הקצאת מניות, הלוואת בעלים ועוד...

הקורס מועבר בצורה קלילה ומובנת, בכיתה וירטואלית בשידור חי. ניתן להשתתף ולשאול שאלות ולקבל את החומרים והקישורים לייב. בסוף הקורס תינתן תעודה ומסמכי וורד הכוללים תקנונים והסכמים שנלמדו בקורס. כמו כן סיכום של הנלמד בקורס יהיה זמין ונגיש לכל תלמידי הקורס.

מועדי הקורס הבסיסי

שיעור 1:  19.4

שיעור 2: 26.4

שיעור 3: 3.5 

לממשיכי הקורס המתקדם

שיעור 3: 10.5

שיעור 4: 17.5

שיעור 5: 24.5

עלות הקורס הבסיסי - 819₪

 

הזמן עכשיו

עלות הקורס המתקדם –819₪

 

הזמן עכשיו 

עלות הקורס בסיסי והמתקדם –1404₪

 

הזמן עכשיו

 

 

 

 silabus

הקורס מועבר בשידור חי, ניתן יהיה לשאול שאלות ולהשתתף

ההרצאות יתחילו בשעה 17:00

קישור לפלטפורמה יישלח לכל המשתתפים

*תינתן תעודת סיום למשתתפים בכל ששת המפגשים

*ההרצאות יוקלטו ויפורסמו באתר עם שם משתמש וסיסמה. המשתתפים יוכלו לצפות בכל ההרצאות מספר פעמים לא מוגבל, למשך תקופת הקורס ועד שבוע אחרי סיום ההרצאה האחרונה.

*תעודת סיום תינתן אך ורק למשתתפים בהרצאות בלייב.

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ