סל הקניות

סל הקניות ריק

קורס הכנה למבחן המתווכים

practicomel
750 ₪ ליחידה כולל מע"מ

הקורס הינו קורס אודיו אשר מציג מצגות וחומרי לימור ויזואלים שנשאבו ממחקר מעמיק, תוכלו לצפות בשיעורים המוקלטים בכל רגע נתון ובזמנכם החופשי, מהמחשב, מהסלולארי, מהטאבלט, לנוחותכם.
הקורס יהיה פתוח עבורכם לתקופה של 4 חודשים.

העיסוק בתיווך מקרקעין מחייב מעבר בחינה וקבלת רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. בתיווך ניתן לעסוק בתחום המגורים והכוונה למכירה או השכרה של בתים, דירות, דופלקסים, דירות גג, דירות גן, מגרשים וכדומה וכן בתחום המסחרי, קרי מכירה או השכרה של חנויות, משרדים, מגרשים לוגיסטים, מלונות, דיור מוגן, תחנות דלק, חניונים ועוד.

קורס ההכנה למבחן המתווכים סוקר בצורה מרתקת את החוקים ופסקי הדין הנדרשים ללימוד לבחינה, לצד תרגול פרקטי של מספר גבוה של סימולציות הכוללות פתרון בנק שאלות בחינה ומתן דוגמאות רבות מהשטח, זאת לצד מעקב רציף על קצב התקדמות התלמידים.

תפיסת העולם המנחה אותנו היא שהמורים המלמדים יהיו מעולים! מומחים בתחומם ובעלי ניסיון! ועל המורה להעביר את החומר בצורה מעניינת ומהנה, מלאת דוגמאות והמחשות , באופן שבו התלמידים יבינו ויפנימו את החומר הנלמד ולתת להם את הכלים, על מנת לעבור את הבחינה וקורס זה מותאם גם לאנשים אשר לא עברו מבחן זמן רב.

חומרי הלימוד הינם מצוינים שנשאבו מתוך מחקר מעמיק והבנת שוק התיווך במקרקעין בישראל על כל גווניו ומקדמים אתכם עוד צעד להגשמת החלום הנדלני.

התלמידים יקבלו קישורים לחומרי הלימוד, מבחנים לפי נושא, מבחנים של משרד המשפטים ועוד.

ומה השלב הבא? רק אם תרצו

(מותאם עבור בני משפחות עורכי הדין )

מוזמנים לפגישת "הכוון תעסוקתי" איתנו לבניית קריירה

המעוניינים והמתאימים יוכלו להשתלב אצלנו ברשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס הן כסוכני תיווך נדל"ן והן כזכיינים ולהיחשף לעולם תעסוקה מרתק אשר "צבוע בשלל גווני הקשת העסקית" בענף הנדל"ן ..

 

צוות המרצים קורס הכנה למבחן המתווכים -

עו"ד שרון הר-זהב יועצת משפטית של רשת "אל-הנכס"

עו"ד הר-זהב הנה מומחית לדיניי תיווך . לעו"ד הר-זהב וותק של שנים רבות וידע מעמיק בנושאי דיני התיווך במקרקעין, הלכות, תקדימים, חוקים ופסיקה, טקטיקות מו"מ במכירת נכסים, בדיקות מקדמיות לפני רכישת דירה, חוזים דיני הגנת הצרכן ועוד. מזה כ10 שנים משמשת עו"ד הר-זהב כיועצת המשפטית של רשת "אל-הנכס" וכמנהלת של המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס".

במסגרת המרכז מעבירה שרון הן קורס ה- 'הכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' והן מגוון השתלמויות וסמינרים מהתחום, תחת הנושא- "נדל"ן ולעניין!".

silabus400

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ