סל הקניות

סל הקניות ריק

קורס נדל״ן מסחרי

mishari
המחיר הרגיל: 2,000 ₪ מחיר במבצע: 1,500 ₪ ליחידה כולל מע"מ

 

הקורס הינו קורס אודיו אשר מציג מצגות וחומרי לימור ויזואלים שנשאבו ממחקר מעמיק, תוכלו לצפות בשיעורים המוקלטים בכל רגע נתון ובזמנכם החופשי, מהמחשב, מהסלולארי, מהטאבלט, לנוחותכם.
הקורס יהיה פתוח עבורכם לתקופה של 4 חודשים.

 

מסלול הלימודים כולל מגוון של נושאים אשר מיועדים להכיר את כל רזי שוק הנדל"ן המסחרי

קניונים, מרכזים מסחריים, משרדים, חללי עבודה משותפים, תחנות דלק, דיור מוגן, מלונאות, חניונים, צימרים, מרכזים לוגיסטים(מרלוגים), שטחי מסחר, סופרמקטים, חברות ניהול, נדל"ן במושבים, נדל"ן של חברות הביטוח, הנדל"ן של רכבת ישראל ושל בתי החולים, קרנות ריט, מונחי תשואה בנדל"ן מסחרי, היכרות של עסקאות מיוחדות כמו כביש 6, בנייני סטודנטים כנכסים מניבים, הנדל"ן של האוניברסיטאות, מבני ציבור ומרפאות, ועוד, תוך כדי סקירה מקיפה של ענף הנדל"ן המניב בישראל תוך בחינה של מגוון מקרי בוחן אשר מתבססים על ניתוח דוחות כספיים של חברות הנדל"ן המניב המובילות במשק הישראלי מליסרון, עזריאלי, ביג, יובלים, חברות ביטוח, גב ים, ריט 1,מניבים קרן הריט החדשה,הרבוע הכחול, עד 120, פז, דלק , רכבת ישראל, מלונות דן, מגדלי הים התיכון, פתאל WE WORK, ועוד.

הקורס כולל היכרות עם השחקנים הכי חזקים במשק בתחום הנדל"ן המסחרי והבנה מעמיקה בנושא השפעות על החלטות הקניה של נכסים מניבים של החברות הנ"ל וסוקר את עסקאות הנדל"ן המניב הגדולות ביותר בארץ.

בקורס זה נבחן מושגי תשואה בנדל"ן מסחרי, היכרות עם תמהילי שוכרים, נלמד על ענף ההייטק והשפעתו על ענף הנדל"ן המניב, שוכרי עוגן, אספקטים בניהול נכסים מסחריים, השפעות המסחר המקוון, הפן העסקי, מימוני, שיווקי, פרסומי, תכנוני, אדריכלי, ביצוע מחקרי שוק, ומשפטי ברמה מקצועית גבוהה מאד. 

מתכונת הלימודים מסייעת לתלמידים אשר משתתפים בה לנצל הזדמנויות כלכליות בתחום הנדל"ן המסחרי ולגם כן לזהות את הסיכונים אשר כרוכים תוך כדי התחשבות בשלל פרמטרים אשר נחוצים לעסקאות טובות ומשתלמות.

המעוניינים והמתאימים יוכלו להשתלב אצלנו ברשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס הן כסוכני תיווך נדל"ן והן כזכיינים ולהיחשף לעולם תעסוקה מרתק אשר "צבוע בשלל גווני הקשת העסקית" בענף הנדל"ן

הגישה להקלטות תהיה למשך חודשיים מרגע הרכישה.

pdfמרצים קורס נדל"ן מסחרי

pdfסילבוס קורס נדל"ן מסחרי

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ