מבצעי החודש

פדאור
10% הנחה בגין רכישה באתר בלבד
פדאור – המאגר המשפטי מבית החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין

למבצע

אסקי
ONLINE
מחולל אלפי טפסים משפטיים מתעדכנים וחוסך זמן יקר

למבצע

כרטיס חכם
לעורכי הדין
הנפיקו כרטיס חכם במחיר חסר תקדים

למבצע

יומן משפטי

אתם מוזמנים לצפות במהדורה החדשה של "יומן משפטי", מגזין טלוויזיה משפטי-מקצועי ואקטואלי לעורכי הדין ובו עדכונים על פסיקה וחקיקה, ראיונות, פרשנויות ועוד.
במהדורה היום:

  • פרופ' אברהם ארליך, האיש שרצה להיות נשיא המדינה עתר לבג"צ בגין פגמים שנפלו לטענתו בהליך בחירת הנשיא
  • עו"ד ירון קוסטליץ על הסוגיות המשפטיות המעניינות במשפטו של הרב הראשי המנוח בקשי דורון וההחלטה בדעת רב בעליון כי לא היה כשיר לעמוד לדין
  • עו"ד אסף ברדוגו - על מתחם הענישה והחריגה של בית המשפט מהכלל

השירותים שלנו

פתרונות טכנולוגיים

מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בעולם המשפט שיחסכו לכם זמן יקר ויסייעו לכם בעבודה השוטפת

ספרות משפטית מקצועית

הוצאה לאור של ספרות משפטית מקצועית מטעם ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין

הכשרה משפטית מקצועית

מגוון של קורסים מקצועיים בתחומי המשפט להעמקת הידע ולשיפור מיומנויות

בהקמה - ביה״ס להכנה לבחינות ללשכת עורכי הדין

פתרונות לימוד והכנה מקצועית לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

פרסומת utillity

עדכונים חמים

מספר רב של עורכי דין בישראל עוסקים בתחום הגביה כתחום עיסוק עיקרי שלהם. בעבר נאלצו עורכי דין אלו למלא טפסים רבים לצורך פתיחת תיקים בלשכות ההוצאה לפועל, ובייחוד ערימות של טפסים לצורך הטלת עיקולים שונים על נכסי החייב (עיקולי צד ג'). לצורך הטיפול בנושא ההוצאה לפועל, היה על משרדי עורכי הדין להעסיק כוח אדם פקידותי אשר פקד את לשכות ההוצאה לפועל מידי יום ביומו, על מנת לטפל בהגשת הבקשות, כמו גם לעקוב אחר מתן ההחלטות.

מלבד העומס הרב על לשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ, נדרשו משרדי עורכי הדין להיערך מבחינה אדמיניסטרטיבית לשיטת עבודה זו.

מהו השירות של תקשורת לכלים שלובים

בשנת 1996 החלה ההוצאה לאור (החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין) לספק שירותי תקשורת המאפשרים העברת קבצים דיגיטליים בין משרדי עורכי הדין לבין לשכות ההוצאה לפועל ובתי המשפט.

מטרת השירות – מתן יכולת לעורכי דין העוסקים בתחום ההוצאה לפועל, לשגר בקשות ללשכות ההוצאה לפועל באופן דיגיטלי ממחשביהם, במקום הגשת הטפסים.

במהלך השנים, שופר ושודרג השירות, וכיום הוא מקיף גם תביעות של סדר דין מקוצר וסדר דין רגיל (בקשות למתן פסקי דין ובקשות לביטול פסק דין בהליך מקוצר) וכן את נושא התובענות.

היתרונות בשירות אתר התקשורת

מערכת התקשורת של ההוצאה לאור (החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין) שודרגה לאחרונה באופן ניכר וכיום היא מכילה חידושים ותוספות רבים המקלים על השימוש:

מערכת התקשורת החדשה מבוססת על תקשורת באמצעות רשת האינטרנט, דרכה מועברים הקבצים אל לשכות ההוצאה לפועל ואל מזכירויות בתי המשפט ומהם לעורכי הדין. 

ממשק ההתקשרות לאתר קל ופשוט להפעלה (ההורדה/והשליחה של הקבצים מתבצעים בלחיצת כפתור אחת ומתוך תוכנת המשרד שברשות עורכי הדין).

ניתן לבצע שיחזור קבצים מארכיון ההוצאה לאור באופן עצמאי מתוך התוכנה.

המערכת מאפשרת למנויים על השירות לצפות בפרטי התיקים המנוהלים במשרדם ולקבל דיווחים ממערכות הסליקה הבנקאיות (מס"ב) באמצעות אתר האינטרנט של ההוצאה לאור (החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין) (וזאת בנוסף לצפייה בעדכונים באמצעות תוכנת ניהול המשרד שבה משתמש עורך הדין).

הצפייה בעדכונים שבתיקים מתאפשרת מייד עם קבלת העדכונים, מכל מקום על ידי פעולה פשוטה של כניסה לאינטרנט ומתעדכן החל מיום ההצטרפות לשרות.

שירות חדשני נוסף אשר ממנו יוכלו המנויים ליהנות מעתה הוא קבלת הודעות sms לטלפון הנייד, המעדכנות אותם על קבלת נתונים ממזכירויות בתי המשפט ואו מלשכות ההוצאה לפועל בזמן אמת!.

בדרך זה יכולים כיום עורכי הדין להגיש תביעות ובקשות ממחשביהם מבלי לצאת ממשרדם. עורכי הדין יכולים לצפות בעדכונים בכל תיק ממשרדם, ובזכות הטכנולוגיה הייחודית של המערכת – מכל מחשב ובכל מקום דרך רשת האינטרנט.

 

לבירור פרטים או להזמנת השירות חייגו מספר חינם: 233 225 800 1

pdfלהורדת טפסי התחברות הקש כאן

 

 

 

 

 

לקבלת עדכונים והצעות הרשמו לניוזלטר

מאשר קבלת עדכונים וחומרים פרסומיים

צור קשר - שירות ומכירות

השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם.

תחומי עיסוק

בדיקת אבטחה

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ