כרטיס חכם
עולם המשפט במרחק של קליק בלבד
הכרטיס החכם הוא הקשר הישיר שלך למערכת נט המשפט, למערכת כלים שלובים של הרשות לאכיפה ולגבייה, למערכת מייצגים במיסוי מקרקעין, לרשם החברות, לכונס הנכסים הרשמי, לבית הדין לעררים ולאתרי ממשל זמין. חדש! פיתחנו עבורכם את ה"טוקן"

קרא עוד

ONLINE אסקי
תוסף מחולל הטפסים לתוכנת הוורד
התכנה מאפשרת מילוי אוטומטי של טפסים. התכנה מכילה טפסים "חכמים" המאפשרים שיבוץ אוטומטי של נתונים בכל השדות המתאימים בטופס ובשורה של טפסים הקשורים זה לזה. מחולל הטפסים אסקי מכיל כ- 1,800 טפסים משפטיים ודוגמאות בנושאים מגוונים...

קרא עוד

פדאור
התכנה הותיקה לאיחזור מידע משפטי
בעל יתרונות אדירים: לצד החזות המוכרת והידידותית של חבויה במעמקי האתר "החכמה" של מנוע החיפוש. באמצעות הפדאור ניתן לאחזר במהירות שיא תוצאות חיפוש המוצגות על פי הרלוונטיות שלהם לשאילתת החיפוש, בדיוק כמו רב כך החיפוש בתוכנה הוא מהיר ויעיל.

קרא עוד

פדאור מייל
קבל למייל עדכוני פסיקה וחקיקה
הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים יומיומיים בפסיקה וחקיקה במגוון נושאים בתחום המשפט, משפחה, עידכוני חקיקה, פסקי דין של בית המשפט העליון, סדרי דין, עבודה וביטוח לאומי, פלילי ומגמות בענישה, נזיקין, אתיקה, קניין רוחני, משפט מסחרי פיננסי ודיני חברות..

קרא עוד

LegalUp
חבילת תיקון 13
החברה הכלכלית, מציעה פתרון טכנולוגי ייחודי לסוגיה. התכנה חוסכת למשרד זמן רב ומשאבים יקרים. המערכת ידידותית למשתמש, מקלה במילוי הטפסים הנדרשים ומאפשרת לערוך בדיקות בדבר הערכת הסיכון להלבנת הון, הצלבה אוטומטית של פרטי הלקוח אל מול רשימת ארגוני ופעילי הטרור...

קרא עוד

ספריה דיגיטלית
ספרייה דיגיטלית משפטית ייחודית
בספרייה הדיגיטלית e-bar ניתן לעיין בספרות משפטית איכותית ומגוונת בכל תחומי המשפט. לנוחות המעיינים מחולקת הספרייה למדפים על פי סוג הספר. תוכלו למצוא בה הן ספרי יסוד, ספרי משפט מאת מחברים שונים, ספרי חקיקה, ספרי הכנה לבחינות הלשכה, ספרי הלכות פסיקה ועוד.

קרא עוד

AutoLaw
כל חומר הלימוד בלחיצת כפתור
עם תכנת ה- Autolaw אין צורך לרכוש ערכת ספרים יקרה שחלקם לא נחוצים, כל החומר הלימודי נגיש בלחיצת כפתור! Autolaw מאפשר לסטודנט לייבא באופן דיגיטלי הסברים, סיכומי פסיקה וחוקים היישר לתוך מחברת הסיכומים ובצורה ממוקדת לפי הנושא הנדרש. מאפשר לבחור את הנושא הנלמד במספר שניות..

קרא עוד

 

  logo ibar

החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין בע"מ